Ubojnia przy Zakładach Mięsnych CIOCZEK powstała w 1990 roku i prowadziła skup i ubój bydła i trzodchlewnej wyłącznie na potrzeby zakładu. W 1994 roku ubojnia została przeniesiona do nowej siedziby firmy przy ul. Gospodarczej 33, spełniającej wszelkie wymagania weterynaryjne. W 2000 roku część ubojowa została w pełni zmodernizowana i dostosowana do wymogów Unii Europejskiej.

Obecnie prowadzimy skup i ubój żywca wieprzowego i wołowego. Zajmujemy się również sprzedażą półtusz wieprzowych i wołowych oraz skór.Posiadamy nowoczesną linię ubojową, działamy w oparciu o wdrożony system kontroli HACCP, co pozwala nam na utrzymanie wysokiej jakości produktu.Cały proces, od początku do końca odbywa się pod ścisłym nadzorem lekarza weterynarii, w higienicznych warunkach, zgodnie z normami krajowymi i Unii Europejskiej. Pozwala to na uzyskanie dobrej jakości mięsa i jego elementów, a także daje możliwość eksportu naszych produktów do krajów Unii Europejskiej.

Wykonujemy również usługi ubojowe bydła i trzody chlewnej zarówno dla innych zakładów jak i dla klientów indywidualnych.
Zapraszamy do współpracy dostawców żywca wieprzowego i wołowego.

Kontakt:

ul. Gospodarcza 33
20-211 Lublin
tel. 81 746 10 34