Niezmiennie od 1945 roku gościmy na polskich i europejskich stołach. Wieloletnie doświadczenie, sprawdzone i stale udoskonalane receptury, najnowocześniejsze technologie oraz wysokie standardy produkcji gwarantują, że do Państwa trafiają wyłącznie produktu o najwyższej jakości i niepowtarzalnym smaku. Stały nadzór lekarza weterynarii daje Państwu pewność, której można zaufać. Nasz zakład w 2001 roku został w pełni zmodernizowany i spełnia wszelkie wymagania weterynaryjne oraz jest dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.

Firma w wyniku stałego rozwoju oraz modernizacji, obecnie prowadzi szeroką działalność w zakresie: skupu żywca wieprzowego i wołowego, uboju, przetwórstwa mięsnego, badań laboratoryjnych oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej. Wdrożenie systemu HACCP pozwala nam na utrzymanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów. Wymagania swoich klientów firma zaspokaja dzięki współpracy z najlepszymi hodowcami i zastosowaniem rygorystycznych wymogów techniczno – sanitarnych przy doborze surowca.

 

Oferujemy ponad 60 różnych gatunków wędlin w tym szeroki asortyment kiełbas, wędzonek, pasztetów oraz mięs surowych. Wyroby pakowane są próżniowo lub w atmosferze ochronnej MAP. Zakłady Mięsne Cioczek posiadają sieć własnych sklepów w Lublinie oraz dostarczają swoje wyroby do wielu sklepów na terenie województwa lubelskiego.
Dzięki temu, że mamy własny transport, zakupy u nas są naprawdę wygodne. Rozwozimy towar na terenie Lublina i województwa lubelskiego. Zaopatrzenie Państwa sklepu będzie teraz polegać na wykonaniu telefonu, faxu lub wysłaniu e-maila i złożeniu zamówienia. My zadbamy o resztę.